Zespół

Aneta Złotnicka

Serwisy internetowe, komunikacja i wizerunek

Aneta Złotnicka

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. W Stowarzyszeniu (od lutego 2000 r.) zajmuje się architekturą informacji w serwisach internetowych, jakie są tworzone w projektach i przedsięwzięciach organizacji. Odpowiedzialna za koordynowanie całokształtu działań promocyjnych SMWI, dba o formę graficzną i wizualną opracowywanych materiałów informacyjnych i promocyjnych. Doświadczona w organizacji wydarzeń różnego typu - od prawie dwudziestu lat pracuje w zespołach organizacyjnych eventów organizowanych przez SMWI, głównie w obszarze promocji, tworzenia programu i kontaktów z prelegentami.

Prywatnie - miłośniczka podróży i książek ze szczęśliwym zakończeniem.

Kinga Bzduła

Kinga Bzduła

Projektowanie budżetowe

W Stowarzyszeniu (od sierpnia 2009 r.) zajmuje się monitoringiem oraz formalną obsługą projektów. Zakres prac jest uwarunkowany charakterem projektów. 

Prywatnie jestem pasjonatką życia rodzinnego. Każdą wolna chwilę spędzam na poznawaniu ludzi. Większość moich pasji rodzi się z impulsu. Do katalogu moich zainteresowań niezmiennie wkładam: ludzi, którym poświęcam czas oraz odkrywanie siebie.

Kinga Wojtas

Współpraca z partnerami

Kinga Wojtas

W Stowarzyszeniu (od stycznia 2011 r.) zajmuje się organizacją szkoleń oraz odpowiada za poprawność dokumentacji związanej z realizacją wydarzeń projektowych (skrupulatnie wyłapuje wszelkie nieścisłości ;))  i innych materiałów wynikających z formalnych wymogów niezbędnych do realizacji projektów.

Prywatnie zaczytana w książkach sensacyjno-kryminalnych, zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego czasu.

Marcin Mechla

Marcin Mechla

Projekty edukacyjne, szkolenia

W Stowarzyszeniu (od lipca 2013 r.) zajmuje się szeroko pojętą edukacją, w szczególności wykorzystaniem narzędzi cyfrowych w środowisku szkolnym. Jest koordynatorem projektu Cyfrowobezpieczni.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa, współpracuje z Edukatorami oraz Mentorami zaangażowanymi w projekt. Ponadto śledzi nowości techniczne, zwłaszcza te związane ze światem urządzeń mobilnych i rynkiem aplikacji.

Interesuje się filmem, muzyką i sportem motorowym, jest kibicem żużla.

Grzegorz Foltak

Projekty edukacyjne, szkolenia

Grzegorz Foltak

W Stowarzyszeniu (od marca 2014 r.)  zajmuje się edukacją cyfrową dorosłych, nauczycieli oraz dzieci i młodzieży. Prowadzi szkolenia i warsztaty z wykorzystania narzędzi cyfrowych w pracy i życiu codziennym. Odpowiada za przygotowanie ofert szkoleniowych dla szkół oraz JST. Bliskie są mu nowinki technologiczne, szczególnie te związane z edukacją.

W wolnym czasie regeneruje się podróżując na dwóch kółkach, oglądając ambitne kino lub słuchając dobrej muzyki.

Paweł Ćwik

Paweł Ćwik

Systemy informatyczne

W Stowarzyszeniu (od września 2016 r.) pracuje jako specjalista ds. projektowania i utrzymania sieci komputerowych z uwzględnieniem takich elementów jak systemy pocztowe, praca grupowa, serwery firewall i VPN. Inżynier Sieci Novell.

Konrad Mleczko

Projekty edukacyjne, szkolenia

14 688 80 12 
wew. 25
  k.mleczko@mwi.pl

Konrad Mleczko

W Stowarzyszeniu (od czerwca 2017 r.) odpowiedzialny jest za wprowadzanie dorosłych w tajniki cyfrowego świata. Pracując warsztatowo z wykorzystaniem interaktywnych metod nauczania, wspiera nauczycieli różnych typów szkół w zakresie wykorzystania nowoczesnych narzędzi cyfrowych w dydaktyce. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, koncentrując się w szczególności na promowaniu bezpiecznego korzystania z Internetu i treści cyfrowych.

Prywatnie jest fanem żużla, w wolnych chwilach jeździ na motocyklu, a zimą na snowboardzie. Lubi dobre kino oraz piesze wycieczki.

Renata Rodak

Renata Rodak

Księgowość

W Stowarzyszeniu (od lutego 2018 r.) zajmuję się m.in. dekretowaniem oraz księgowaniem dokumentów, bieżącymi rozliczeniami z instytucjami finansowymi, prowadzeniem ewidencji przychodów i kosztów podatkowych, naliczaniem wynagrodzeń i odprowadzaniem składek ubezpieczeniowych.

Prywatnie jestem zwolenniczką aktywnego spędzania czasu. Moją pasją jest nordic walking.

Katarzyna Kajmowicz

Projekty edukacyjne, szkolenia

Katarzyna Solak

Absolwentka studiów prawniczych na Uniwersytecie Rzeszowskim.
W Stowarzyszeniu (od sierpnia 2018 r.) dba o to aby wydarzenia przebiegały płynnie oraz zgodnie z góry zaplanowanym harmonogramem. Od 2011 roku aktywnie działa w III sektorze specjalizując się w dziedzinie młodzieży. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach dotyczących m.in. leadershipu, pisania projektów oraz zarządzania organizacjami pozarządowymi. Lubi wyzwania oraz kreatywne spędzanie czasu.

Prywatnie pasjonatka jazdy konnej.

Agnieszka Metel

Agnieszka Metel

Projekty edukacyjne, szkolenia

W Stowarzyszeniu (od lutego 2020 r.) koordynuje działania związane z organizacją szkoleń w projektach edukacyjnych oraz dba o formalną stronę dokumentacji projektowej.

Prywatnie czas wolny lubi spędzać z dziećmi na wycieczkach rowerach, ostatnio odkryła swoją nową pasję - pracę w ogrodzie i realizację jego przestrzeni.

Aktualności

Zobacz wszystkie

Podstrony

Trwa wyszukiwanie...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.